Karkonosze Jelenia Góra vs Nysa Zgorzelec pierwsza połowa 2:0
2

Published On Sep 1, 2024

Koniec meczu 2 kolejki II ligi wojewódzkiej C1 grupa 2
KARKONOSZE JELENIA GÓRA 🆚 NYSA ZGORZELEC 2:3 .

Nysa Zgorzelec wydarła zwycięstwo w Jeleniej Górze . Pierwsza połowa to dominacja Karkonoszy . Do przerwy przegrywamy 2:0 . Na przerwę schodziliśmy w minorowych nastrojach . Trener Adam Łuszczyk i jego motto ,, Panowie gramy w piłkę " po przerwie nabrało sensu 😁 .

W pierwszej minucie drugiej połowy po indywidualnej akcji Mateusz Waszak , nie daje szansy bramkarzowi Karkonoszy i ustala wynik na 2:1 👏. Optymizm w drużynie narastał. Trzynaście minut później Antoni Pilny zaatakował rajdem bramkę przeciwnika i zdobywa gola wyrównującego 2:2.👏 . Wiara w drużynie , że można wywieźć 3 punkty z tego pojedynku , zaowocowała w kolejnych minutach spotkania .Swojego pierwszego gola w lidze wojewódzkiej zdobywa Franek Onyszczuk 👏, który ustalił wynik spotkania 2:3 .Przy bramce asystował Maksymilian Woś 👏 .

Podziękowania dla pozostałych formacji , za sportowa postawę na boisku , która doprowadziła Nysę Zgorzelec do zwycięstwa .