Górnik Polkowice vs MKS Nysa Zgorzelec pierwsza połowa 1 : 2
82 subscribers
130 views
3

Published On Sep 21, 2024

Bramki dla Nysy zdobywają Piotr Czerwiński po pięknym strzale z rzutu wolnego, i Antoni Pilny po akcji gol na 2:1
Mecz 5 kolejki II ligi wojewódzkiej za nami .
KS Górnik Polkowice wygrywa z MKS Nysa Zgorzelec 6:2 .
Pierwszą połowę Górnik rozpoczął ostrymi atakami na nasza bramkę , co w rezultacie dało Polkowicom szybkie prowadzenie (1:0 ). Tempo gry narastało z kolejnymi minutami .Kiedy wydawało się , że Nysa zostanie zamkną na wlanej połowie Mateusz Waszak zainicjował atak na bramkę Polkowic i pozwolił się sfaulować w okolicach pola karnego . Sędzia podyktował rzut wolny . Efektowny strzał w światło braki wykonał Piotr Czerwiński dając Nysie Zgorzelec wyrównanie (1:1) .Trener Adam zachęcał do śmielszych ataków na bramkę przeciwnika . W kolejnych minutach spotkania Kuba Marczyński uruchomił Antka Pilnego , który rajdem w swoim stylu zdobywa gola nr 2 i wyprowadza Nysę Zgorzelec na prowadzenie (1:2) Tak optymistycznego zakończenia pierwszej połowy , nie spodziewała się chyba sama Nysa . W drugiej połowie drużyna z Polkowic wyciągała wnioski ze swojej gry odrabiając straty wyrównują na ( 2:2) . Kolejna bramka na( 3:2) . Nysa Zgorzelec nie umiała powstrzymać ataków Polkowic . Padały kolejne bramki dla Górnika .Mecz zakończył się wynikiem (6:2) dla KS Górnik Polkowice .