51. kolo: HKM Zvolen - HC 05 iClinic Banská Bystrica 5:4
1.12K subscribers
3,043 views
42

Published On Feb 20, 2020

V 12. minúte zápasu už hostia viedli 2:0, „rytieri“ ale dokázali ešte do konca úvodnej tretiny vyrovnať. Gól na 2:2 vsietil vo svojom prvom vystúpení po príchode pod Pustý hrad Jakub Žilka * V strednej časti domáci odskočili dvomi gólmi Garretta Thompsona počas 5-minútovej presilovky * Allan McPherson v zápase s bilanciou 1+3, čo ho posunulo na prvé miesto ligovej produktivity. Jeho gól bol víťazný * Až štyri góly zaznamenali červeno-modrí v presilovkách * Roman Petrík v prvom zápase po návrate do HKM s výhrou * Strely na bránu 23:27.

HKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica 5:4 (2:2, 2:0, 1:2)

Góly: 16. Kelemen (McPherson, B. Mráz), 20. Žilka (McPherson, Trotter), 27. Thompson (Corrin, Trotter), 28. Thompson (McPherson, Trotter), 50. McPherson (M. Halama, Švarný) - 5. Šoltés (Ďatelinka), 12. Lamper (Bartánus, Bubela), 45. Hickmott (Hohmann, Southorn), 59. Šoltés (Bubela). Rozhodovali: D. Konc st., Tvrdoň – Kacej, Synek, vylúčení: 4:3 na 2 min., navyše: S. Petráš, Parks 10 minút za nešportové správanie sa – J. Brejčák 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 4:2, oslabenia: 0:0

Zvolen: Petrík – Stephenson, Betker, Corrin, Tomko, Petran, Švarný, Kurali – Thompson, Mráz, Kelemen – Tibenský, Petráš, Marcinek – Žilka, McPherson, Zuzin – Parks, M. Halama, Trotter

B. Bystrica: Beskorowany – V. Mihálik, Southorn, Ďatelinka, Cardwell, J. Brejčák, Nemčík, Owens – Hohmann, Hickmott, Jääskeläinen – Lamper, Bubela, Šoltés – Bartánus, Mlynarovič, Kriška – Fafrák, Gabor, Hričina