Coman nu s-a antrenat și este incert pentru meciul cu Olanda: "Ianis ar putea juca în stânga"
Orange Sport Romania Orange Sport Romania
141K subscribers
19,588 views
0

Published On Jul 1, 2024

România a scris istorie odată cu calificarea de pe primul loc din grupa cu Belgia, Ucraina şi Slovacia. Naţionala lui Edi Iordănescu întâlneşte Ţările de Jos, în optimile de finală, marţi, de la 19:00.
De la antrenamentul de luni al României a lipsit Florinel Coman, cel care a jucat 62 de minute cu Ucraina şi 58 de minute cu Slovacia. Conform ultimelor informaţii atacantul lateral de la FCSB a lipsit întrucât a acuzat o stare de răceală, o situaţie pe care a traversat-o şi Răzvan Marin în zilele de după remiza cu Slovacia, care a asigurat calificarea.
În emisiunea Euro Show, de la Prima Sport, Rafael van der Vaart, fostul mijlocaş al lui Real Madrid, a prefaţat partida dintre România şi Olanda din optimile EURO 2024.

➡️ Acum ai 50% pentru 24 luni reducere la abonamente la trecerea de pe PrePay. Oferta, la Orange

👉 Acum ai nelimitat minute și SMS, de la 3€/lună, abonament la portare. Oferta, la Orange
🤑 şi bifează şi clopoţelul pentru a nu rata niciun clip postat de noi pe acest canal 🔥🤩🙌😉

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

📸 Pagina oficială de Instagram:  / orangesportromania

✉️ Email: [email protected]